• VTEM Image Show
  • VTEM Image Show
  • VTEM Image Show
  • VTEM Image Show
Show Slideshow
Cuma, 29 Mart 2013 05:55

Şirinyalı Halı Yıkama

Yazan 
Öğeyi Oyla
(0 oy)

sirinyali-hali-yikamaŞirinyalı halı ve koltuk yıkama işlerinizi artık duy gu halı temizleme yapıyor. Sizlere daha yakın olmamızdan dolayı daha iyi ve hızlı hizmet veriyoyoruz. . Siparişlerinizi aynı gün içerisinde teslim alıyoruz ve 3 gün bizde kaldıktan sonra teslim ediyoruz. Servisimiz ücretsizdir.  Çalışanlarımız sizlerin sorunlarına profesyonel çözümler bulur. 

antalya-sirinyali-hali-yikamaHalılarınız halı yıkama makinası ile yıkanır ve yine halı sıkma makinasıyla sıkılır. Sıkılıp suyunu bırakan halılar kapalı kurutma alanımızda kısa sürede kurur. Kurumanın ardından hanımların başının belası olan tüycüklerden arındırma işlemi yapılır. Bu işlem rulo fırçalı hav toplama makinamızla yapılır. Rulo fırça tüycükleri çıkarırken vakum da bu tüyleri toz torbasına toplar.

Son kontrolü yapılan halılarda inatçı lekeler (mum, yağ, oje, vb) kalmış ise o lekelerden giderilir. Kalite kontrolü yapan personel işi biten halıyıyı rulo yapıp paketler. Pakaetlenen halılar  yine ücretsiz servisimiz ile sizlere ulaştırılır.

Diğer firmalardan farklı olarak sizin açıp kontrol etmenizi bekler ve onayınızı aldıktan sonra ayrılırız. Herhangi bir nedenden onay almayan halılar derhal alınarak sorun giderilir. Bunun için ekstra bir ücret talep edilmez.

Evet bu hizmetlerin hepsini metrekaresi 3 tl olan ücretimizle yapıyoruz. Antalya halı yıkama firmaları arasında gayet uygun olan bu fiyat ve bu kalitede hizmetden sizde yarlanabilirsiniz. Tek yapmanız gereken bizi aramak. Bizi arayın temzilik ve güveni yaşayın.

242 464 11 65

505 372 39 48

 

Okunma 4348 defa

Yorum Ekle

Gerekli olan (*) işaretli alanlara gerekli bilgileri girdiğinizden emin olun. HTML kod izni yoktur.

Background
Background Color
Background Image
 
" >Google+ Antalya duygu halı yıkama 464 11 65