• VTEM Image Show
  • VTEM Image Show
  • VTEM Image Show
  • VTEM Image Show
Show Slideshow
Pazar, 08 Eylül 2013 20:41

Çağlayan Koltuk Temizleme

Öğeyi Oyla
(0 oy)

Bir evin temizliği koltuklarından belli olur. Misafirlerimizin bizim hakkımızdaki ilk düşüncelerini kultuklarımızın temizliği ve odamıuzın düzeni belirler. Nevarki misafir gelirken evimizi toparlasak bile koltuklarımız bizi rezil edebiliyor. Eskiden bunlar büyük sorunlar oluştururken artık çözüm çok kolay. Arayın bizi koltuklarınız ilk günkü gibi pırıl pırıl olsun 464-11-65 

çağlayanda koltuk yıkatmak artık çok kolay. Koltuk yıkama makinamızla evinize veya işyerinize geliyoruz, 1,5-2 gibi kısa bir sürede koltuklarınızı temizliyoruz. İlk defa koltuk yıkatan pekçok aile "şimdiye kadar neden yıkatmamışız" diyerek senede en az 1 kere koltuklatını yıkatacaklarını söylüyor. Çünkü makinadan çıkan kirlenmiş su insanı tiksindirmeye yetiyor. Sizde kirli koltuk çekyat ve kanepelerle yaşamak zorunda değilsiniz.

Koltuklarınız yıkandıktan sonra makinada biriken suyu gördüğünüzde çok şaşıracaksınız. Çünkü koltuklar açık renkli, bile olsa kiri belli etmeyen kumaşlardan yapılır. Ve yıkandığında bu kadar kirin koltuktaolduğuna inanamazsınız.

çağlayan koltuk yıkama yı duygu temizlik yaygınlaştırıyor. Koltuk ve çekyatlarını yıkadığımız memnun müşterilerimiz birbirlerine tavsiye ediyor.

Okunma 1285 defa Son Düzenlenme Cuma, 14 Şubat 2014 00:33

Benzer Öğeler (etikete göre)

Yorum Ekle

Gerekli olan (*) işaretli alanlara gerekli bilgileri girdiğinizden emin olun. HTML kod izni yoktur.

Background
Background Color
Background Image
 
r" >Google+ Antalya duygu halı yıkama 464 11 65