• VTEM Image Show
  • VTEM Image Show
  • VTEM Image Show
  • VTEM Image Show
Show Slideshow
Perşembe, 28 Şubat 2013 09:16

Antalya Merdiven Yıkama Özel

Öğeyi Oyla
(0 oy)

 

Binalarımızın merdivenleri ve koridorlarının belirli aralıklarla temizlenmesi gerekir. Fakat genelde merdiven temizliği yapılırken yüzeysel bir temizlik yapılır. Paspas yapma toz ve kirlerin tamamen arındırılmasında başarısız bir yöntemdir. Çünkü paspas kirlenince kirli suyu tekrar su kabına sıkarız. Bu kirli suya paspas batırılıp zeminde gezdirilir. Bu sayede eskisinden temiz ama kesinlikle tertemiz olmayan yüzeyler elde edilir. 

Merdiven temizliğinde ikinci önemli konu trafiği az olan kızımların derinlemesine temizlenmesidir. Örneğin merdiven basamaklarının ayak değmeyen alın kızımları ve köşeler. Buralar genellikle eski ve köklenmiş kirlerle kaplıdır. Temizlik yapılsa bile buralar temizlenemediğinden kürli bir görüntü hala vardır. Firmamız bu alanlar için merdiven temizleme makinası kullanmakta ve diğer yerlerle aynı parlaklığı kazanmalarını sağlamaktadır.

Bina temizliklerinde merdiven, koridor, duvarlar,posta kutuları, cümle kapı, vebahçe mintıka temizlikleri yapılmaktadır. 

Duygu temizlik artık apartman merdiven temizliği hizmeti de vermektedir. Eğitimli personelimiz hijyenik ve derinlemesine temizlik yapar.Temizlikten sonra alanlarınız ter temiz olur ve mis gibi kokar.

Okunma 1749 defa Son Düzenlenme Salı, 20 Ağustos 2013 07:39

Benzer Öğeler (etikete göre)

Yorum Ekle

Gerekli olan (*) işaretli alanlara gerekli bilgileri girdiğinizden emin olun. HTML kod izni yoktur.

Background
Background Color
Background Image
 
" >Google+ Antalya duygu halı yıkama 464 11 65