• VTEM Image Show
  • VTEM Image Show
  • VTEM Image Show
  • VTEM Image Show
Show Slideshow

Alt Kategoriler

Fener mahallesinde koltuk yıkatmak için duygu temizlik i seçin karlı çıkın Zamanla kirlenen güzelliğini kaybeden koltuklarınızı biz yeni gibi yapalım . koltuklarınızda temizlik ve hijyeni elde etmek için bizi arayın 464 11 65

Antibakteriyel ve iso belgeli deterjanlarımız sayesinde sadece temzilik değil hijyen de sağlıyoruz . Koltuklarınız eski parlaklığına kavuşacak. Tek yapmanız gereken bizi arayarak 1,5 saat kadar zaman ayırmak. Koltuk yıkama makinamızı getrilip yerinde koltuk yıkıyoruz. 

Üstelik bu hizmet çok uygun fiyata kampanya boyunca sadece 75 tl 

Koltuklarınız yıkandıktan sonra 2- 3 saat kadar kısa zamanda kuruyarak kullanıma hazır hale gelir. 

Fenet mahallesindeki çok sayıda abonemizden birisi olup anlaşarak belirli bir periyotta koltuklarınızı temizletip karlı çıkabilirsiniz. 

koltuklarınızı yıkattığınızda çok memnun kalacak ve başkalarınada tavsiye edeceksiniz.

Koltuk yıkama antalyada gittikçe daha da yaygınlaşmaktadır. Koltuk yıkamanın sağlık açısından önemi büyüktür. Pantolonumuzu birkaç gün arka arkaya giyemezken koltuklarımızı nasıl olurda temizletmeyiz. sonuçta koltuklarda kıyafetlerimize temas etmektedir. Kirli  koltuklar özellikle yaşlılar ve bebekler için tehlikelidir. Koltuklarımız ne kadar kirilyse o kadar tozujma oluşur. Bu tozlar solunum sistemi için risklidir.

Koltuk yıkatmak hiç bu kadar uygun olmamıştı.

Güzelolukta koltuk yıkama işişni biz yaparız. Kanepe yıkama, çekyat yıkama , salon takımı yıkama, oturma gurubu yıkama işlerinizi bize güvenebilirsiniz. 

Güzeloluk ta koltuk yıkama yaptıran müştterilerimiz o kadar memnun kalıyorki  başkalarınada tavsiıye ediyor. Şu sıralar guzeloluk tan koltuk yıkama konusunda çok fazla istek oluyor .Bizde yaptığımız işi birinci sınıf yapıyor tavsiye edenlerin yüzlerini kara çıkarmıyoruz

Koltuk yıkama yaptıranlar genelde koltuklarının yeni halini çok seviyorlar. Hatta koltuğunu atmayı düşünenler bile vazgeçiyor.

sizde güzeloluk ta koltuk tenizletmek için hemen arayın 464 11 65.                                         .

Bir evin temizliği koltuklarından belli olur. Misafirlerimizin bizim hakkımızdaki ilk düşüncelerini kultuklarımızın temizliği ve odamıuzın düzeni belirler. Nevarki misafir gelirken evimizi toparlasak bile koltuklarımız bizi rezil edebiliyor. Eskiden bunlar büyük sorunlar oluştururken artık çözüm çok kolay. Arayın bizi koltuklarınız ilk günkü gibi pırıl pırıl olsun 464-11-65 

çağlayanda koltuk yıkatmak artık çok kolay. Koltuk yıkama makinamızla evinize veya işyerinize geliyoruz, 1,5-2 gibi kısa bir sürede koltuklarınızı temizliyoruz. İlk defa koltuk yıkatan pekçok aile "şimdiye kadar neden yıkatmamışız" diyerek senede en az 1 kere koltuklatını yıkatacaklarını söylüyor. Çünkü makinadan çıkan kirlenmiş su insanı tiksindirmeye yetiyor. Sizde kirli koltuk çekyat ve kanepelerle yaşamak zorunda değilsiniz.

Koltuklarınız yıkandıktan sonra makinada biriken suyu gördüğünüzde çok şaşıracaksınız. Çünkü koltuklar açık renkli, bile olsa kiri belli etmeyen kumaşlardan yapılır. Ve yıkandığında bu kadar kirin koltuktaolduğuna inanamazsınız.

çağlayan koltuk yıkama yı duygu temizlik yaygınlaştırıyor. Koltuk ve çekyatlarını yıkadığımız memnun müşterilerimiz birbirlerine tavsiye ediyor.

Sayfa 1 / 3
Background
Background Color
Background Image
 
Google+ Antalya duygu halı yıkama 464 11 65