• VTEM Image Show
  • VTEM Image Show
  • VTEM Image Show
  • VTEM Image Show
Show Slideshow

Antalya Koltuk Yıkama Kampanyası

Koltuk yıkamada sonbahar kampanyası.Kim kullanırsa kullansın koltuklar mutlakakirlenir. Çünkü koltuklarımızla evimizdeki herşeyden daha çok birlikteyiz. Ve en çok o kirlenir. Koltukların yapımında kullanılan kumaşlar fazla kir belli etmeye bilir. Fakat koltuk yıkandıktan sonra makinadan çıkan kirli suyu görünce çok şaşıracaksınız. 

Şiimdi koltuk yıkamanın tam zamanı. 

Standart* koltuk takımı yıkama sadece 70 tl 

Üstelik memnuniyet garantili.

Koltuklarım kirli misafirlerden utanıyorum

Koltuğumdaki lekeler beni rezil etti.

Gibi dertlerden sizi kurtarıyoruz.

Artık misafirlerimizi ağırlarken koltuklarınız izi utandırmayacak.

Üstelik çokta uygun  fiyata koltuk yıkama işi yapıyoruz. Unichem marka deterjanlarımızla birinci sınıf temizlik yapıyoruz. Koltuk yıkamak için ayağınıza kadar geliyoruz.

Koltuk yıkama ne kadar sürer ?

Koltukların büyüklüğüne ve türüne göre değişmekle birlikte koltuk temizliği 1,5 - 2 saat kadar sürer. Bunun yanında koltukların minderli ve minderlerin koltuktan ayrılıyor olması işi 1 saat kadarr  uzatır.

Koltuklarımı yıkatırsam  bozulurmu  ?

Koltukların yıkanması bazı durumlarda koltukların olumsuz etkilenmesine sebep olabilir. Fakat profesyonel ustalar koltk yıkarken suyun koltuğun süngerinin altına doğru ilerlemesine müsade etmezler. böylece hem koltuklarımız hızlı kurur hemde zarar görmez.

Kotluk temizlemede koltuğun rengi önemlimidir? Her renk koltuk yıkanırmı. Beyaz koltuk temizlenirmi?

Koltuk yıkamada koltuğun rengi önemli değildir. Kullandığımız deterjan renkli kumaşların renklerine zarar vermediği gibi daha parlak ve canlı görünmelerini sağlar. Kanepe ve koltukların beyaz olması hiç önemli değildir. Temizleme sonunda hare oluşmaz.

Koltuk temizlemede koltuklar götürülürmü yoksa yerinde mi yıkanır.

Koltuklar temizlenirken yerinde yıkama yapılır. Koltuklar taşınmaz. Koltuk yıkama makinası tekerlekli ve taşınabilir olduğu için koltuk yıkama makinası koltuğun olduğu yere taşınarak kullanılır.

Koltuk kanepe yıkama yaparken yerler ıslanırmı ? Islanan parkeler şişermi.

Kanepe çekyat ve koltuklar yıkanırken yerler mutlaka ıslanır. Fakat Koltuk temizleme işlemi 1,5-2 saat sürdüğü için bukadar zaman parkelerin şişmesi için yeterli olmadığından zarar görmez

Background
Background Color
Background Image
 
gle+ Antalya duygu halı yıkama 464 11 65 > Antalya halı yıkama ve koltuk temizle - duygu halı yıkama Antalya merkez ,serik ve manavgat ilçelerinde halı yıkama, koltuktemizleme, battaniye yıkama,yorgan yıkakma işi yapmaktadır google-site-verification: googlec32ad4c578319134.html