• VTEM Image Show
  • VTEM Image Show
  • VTEM Image Show
  • VTEM Image Show
Show Slideshow

Halıda sigara yanığı

Halıdaki sigara lekeleri normal yıkama ile çıkmaz. Kesinilkle çamaşır suyu tuz ruhu kosla gibi zarar verici kimsallar özellikle yüksek konsantrasyonda kullanılmamalıdır. Bunların kullanımı sigara yanığını geçirmeyeceği gibi telafisi mümkün olmayacak zararlar açabilir.

Sigara yanıkları halının yapıldığı malzemeye de bağlı olarak genelde kesme yöntemi ile giderilir. Sigara yanığında bir çukur oluşur ve bu çukurun içi siyahtır. Bu siyah çukurlar hayli kötü bir görüntü oluşturur. 

İlk olarak elimize maket bıçağını alırız. Sigara yanığına yaklaşıp yakından bakarız. Siyahlığın sadece halı ipliklerinin ucunda olduğu görülecektir.Sonra ipliklerin sadece uçları maket bıçağı ile tek tek kesilir.Siyahlıklar giderilince halı normal görünümüne kavuşur .Elbette dikkatli bakınca oradaoluşan çukur görünecektir. Ama eskisine nazaran gayet iyi olacaktır. Nitekim o çukurları çoğu hiç göremeyecektir. Sizin görüyor olmaznız eskisini bilmeniz ve yerini daha önceden biliyor olmanızdandır.

Background
Background Color
Background Image
 
gle+ Antalya duygu halı yıkama 464 11 65 > Antalya halı yıkama ve koltuk temizle - duygu halı yıkama Antalya merkez ,serik ve manavgat ilçelerinde halı yıkama, koltuktemizleme, battaniye yıkama,yorgan yıkakma işi yapmaktadır google-site-verification: googlec32ad4c578319134.html