• VTEM Image Show
  • VTEM Image Show
  • VTEM Image Show
  • VTEM Image Show
Show Slideshow

Arama

İlişkili Makaleler

HAKİKİ DERİ KOLTUK YIKAMA

Gerçek deri koltuklar yalnızca nemli bezle ve bastırmadan yüzeysel silme ile temizlenir.Bunun dışındaki müdahaleler zarar verir. Nemli bezle çok silinirse yine zarar görür. İnatçı lekeler varsa  mutlaka profesyonel bir işlem yapılmalıdır.

 

Hakiki deri koltuklarda en sık rastlanan çatlaklara işleyen kirler ve boya yıpranmalarınır. 

Boyası  çıkan derileri yüzünden koltuklar kötü ve kirli görünürler . kirli olmasa bile kaçkere temizlenirse temizlensin durum değişmez. Bu gibi durumlarda yapılması gereken koltuk derisinin profesyoneller tarafından boyanmasıdır.

                Deri koltuklar yüksek ısı ve doğrudan güneş ışığına uzun süre maruz kalırsa sertleşerek çatlar. Koyu renk deri koltuk uzun süre aldığı güneş ışığından daha fazla etkilenir.

                Sert cisimlerle , sert fırça , sert bezler ve bulaşık süngerlerinin sert tarafları deri  yüzeyine zarar verir. Deri koltuk temizlenirken elektrikli süpürge de kullanılmamalıdır.

                Deri koltuklara uygulanacak temizlik maddesi de önemlidir. Çamaşır suyu ,tuz ruhu,aseton,bulaşık-çamaşır deterjanları Koltuklara zarar verir. Kesinlikle kullanmamak gerekir.

Background
Background Color
Background Image
 
el="publisher" >Google+ Antalya duygu halı yıkama 464 11 65 Antalya halı yıkama ve koltuk temizle - duygu halı yıkama Antalya merkez ,serik ve manavgat ilçelerinde halı yıkama, koltuktemizleme, battaniye yıkama,yorgan yıkakma işi yapmaktadır google-site-verification: googlec32ad4c578319134.html