• VTEM Image Show
  • VTEM Image Show
  • VTEM Image Show
  • VTEM Image Show
Show Slideshow

Yün Halı Yıkama

Yün halılar makina halısı olsa bile çok daha tabii ve sağlıklıdır. Antistatik özelliği sayesinde sitresten kurtarır. Çok geç kirlenir. Bakteriler için uygun ortam oluşturmaz.  Kullanımı kolaydır. Tozuma yok denecek kadar azdır Bütün bu güzel özelliklerinin yanında işi bilmeyen yıkamacıların elinde değersiz bir halıya dönüşebilir.

Yün halılar yıkanırken mutlaka çok dikkatli olunmalıdır. Diğer makina halılarının tahammul edebildiği pekçok deterjan Yün halı ya zarar verir. Yünün yapısı gereği yüksek alkali ye tahammulü yoktur.

Resimlerde görünen halılar yün halılardır. Böyle halılar yanlış kimysallarla yıkandığında ağırlıkları azalır vekıllar cansızlaşır. Bu kıllar kırılarak dökülmeye başlar. Büyük oranda tozuma uluşur. Talının kendi kılarının çıkmasından farklıdır. Halı kıl uçlarından kırılarak ufalanır.

Duygu halı temizleme Antalya halı yıkama firmaları içinde yün Halınızı zarar vermeden en güzel bir şekilde yıkar

Bunların dışında Bazı yün halılar renk verir Buna da çok dikkat edilmelidir. Renk verecek halılar renk veren halı prosodürüne göre yıkanmalıdır.

 

Background
Background Color
Background Image
 
le+ Antalya duygu halı yıkama 464 11 65 < Antalya halı yıkama ve koltuk temizle - duygu halı yıkama Antalya merkez ,serik ve manavgat ilçelerinde halı yıkama, koltuktemizleme, battaniye yıkama,yorgan yıkakma işi yapmaktadır google-site-verification: googlec32ad4c578319134.html