• VTEM Image Show
  • VTEM Image Show
  • VTEM Image Show
  • VTEM Image Show
Show Slideshow

Arama

İlişkili Makaleler

Antalya Pamuk Yorgan Yıkama

Pamuk yorgan yıkama yakın zamana kadar yapılamayacak birşeydi. Çünkü tertemiz bile olsa pamuk yorgan ıslanınca sararır ve harita gibi olur. Ev ortamında pamuk yorgan yıkanamaz. Bu yüzden yorgan kılıfı kullanarak yorgan kullananlar vardır. Ama yorgan kılıfı da tam çözüm değildir.

Şimdi Duygu halı yıkama pamuk yorganlarınızı ücretsiz servisi ile evinizden alıyor pırıl pırıl yıkayıp evinize tekrar ulaştırıyor.

pamuk yorganlarımı ne sıklıkla yıkatsam ?

Yorganlar bizim sabaha kadar vucudumuza dokunan en özel eşyalarımız. Bu yüzden özellikle saçlarımızdan yorganlara toz geçer. Vücüdumuzun açık kısımlarından da deri parçacıkları dökülür. Tabiki bunlardan yorgana bir günde çok az geçer. Ama birkaç ayda bizden yorgana geçen şeyler hiçte az değildir. Bununla beraber özellikla bazı sıcak zamanlarda ister istemez terleriz. Sabah kıyafetlerimizi değişip duş alır rahatlarız. Ama ya akşam? Akşam yine aynı yorgana sarılacağız. Dolayısıyla yorganlar en az iki ayda bir kere yıkanmalıdır. Hatta bazı müşetrilerimiz yedekli olarak kullanıp ayda birkere yorganlarını yıkatırlar. Üstelik bu hizmet hiçte pahali ve ulaşılamaz değil?

Pamuk yorgan yıkama antalya nın en çok ihtiyaç duyduğu hizmetlerden biridir. Bununla ilgili halkımıza faydalı olabilmek bizim için mutluluk vericidir. 

Background
Background Color
Background Image
 
gle+ Antalya duygu halı yıkama 464 11 65 > Antalya halı yıkama ve koltuk temizle - duygu halı yıkama Antalya merkez ,serik ve manavgat ilçelerinde halı yıkama, koltuktemizleme, battaniye yıkama,yorgan yıkakma işi yapmaktadır google-site-verification: googlec32ad4c578319134.html