• VTEM Image Show
  • VTEM Image Show
  • VTEM Image Show
  • VTEM Image Show
Show Slideshow

Kültür Halı Yıkama

Kültür halı yıkama sizin ve ailenizin  sağlığı bizim için önemli .

Halılarınız bitkisel halı şampuanı ile yıkıyoruz. Ücretsiz servisimiz ve güleryüzlü personellerimizle hizmetinizdeyiz. Artık hafta sonu açık halı yıkama var. akşam halı yıkama hizmetimi 

z mevcuttur. Halılar cinslerine göre  ayrılır . Halı yıkama makinasıyla yıkanır. Halı sıkma makinasıyla sıkılır. Halılar kapalı kurutma alanında kurutulur.  Böylece rüzgarla gelebilecek toz toprak halılarınızı kirletmez. halılar güneşin zararlı etkilerinden korunur.

Duygu halı temileme olarak başta kültür mahallesi olmak üzere kepez ilçesinin tüm mahallelerine yoğun olarak çalışmaktayız. Kültür koltuk yıkama yorgan yıkama işlerinizide biz yapıyoruz. size keyfini sürmek kalıyor.

Kendimize Ve işlerimize çok güveniyoruz. %100 müşteri memnuniyeti üslubuyla çalışıyor  ve beğenmezseniz ücret almıyoruz.

 

Background
Background Color
Background Image
 
le+ Antalya duygu halı yıkama 464 11 65 < Antalya halı yıkama ve koltuk temizle - duygu halı yıkama Antalya merkez ,serik ve manavgat ilçelerinde halı yıkama, koltuktemizleme, battaniye yıkama,yorgan yıkakma işi yapmaktadır google-site-verification: googlec32ad4c578319134.html