• VTEM Image Show
  • VTEM Image Show
  • VTEM Image Show
  • VTEM Image Show
Show Slideshow

Antalya Shagy Halı Yıkama

Shagy halı yıkama Antalya da çok sık yaptığımız bir hizmet. Kullanımının zor olmasına rağmen shagy halılar çok fazla beğenilip alınıyor. Shagy halılar alınırken dikkatli olunması gerekir. Zira birçok şagi halı kullandıkça keşeleşmekte ve iplikleri yatarak birbirine karışmaktadır.

Şagi halılar belli aralıklarla yıkanmalıdır. Şagi halıların yıkanmasında  ağır deterjanlar kullanılmamalıdır.

Şagi halımı kendim yıkayabilirmiyim ?

Şagi halılar profesyonel olmayan kuşullarda yıkanması çok zordur. Shagy halı evde yıkansa bile lekeleri çıkmaya bilir. Lekelerde çıksa halı yıkama şirketlerinin verdiği hizmet halıyı temizlediği gibi tüylerini de kabartır. Evde Yıkamada düyler yeterince kabarmayabilir. shagi halılarda su izi de kalabilir.

Kendi yıkadığım şhagi halıda sarı izler kaldı ne yapabilirim ? Bu izler kalıcımıdır?

Şhagi halıları kendimiz yıkadığımızda özellikle beyaz halılarda sarı izler kalır. Genelde yüy uçlarında kalan bu sarı izler kalıcı değildir. Ama biz bu shagi halıyı tekrar yıkasak yinede sarı is kalır. Bu yüzden bir halı yıkama firmasına vermek en mantıklısıdır.

Çok yıkamak shaggy halıları bozarmı ?

Çok yıkanması şagi halıyı bozmaz. Yanlış yıkamak bozar. Bazı halı yıkama firmaları shagy halıları sert fırçalı makinalarda yıkadığından halılarda bozulma meydana gelebilir. Bu bozulma ilk azar azar her yıkamada etkisini gösterir. Ve halılar kullanılamaz hale gelir. Bizde sık yıkamanın şhagi halıyı bozduğunu zannederiz.

Background
Background Color
Background Image
 
le+ Antalya duygu halı yıkama 464 11 65 < Antalya halı yıkama ve koltuk temizle - duygu halı yıkama Antalya merkez ,serik ve manavgat ilçelerinde halı yıkama, koltuktemizleme, battaniye yıkama,yorgan yıkakma işi yapmaktadır google-site-verification: googlec32ad4c578319134.html