• VTEM Image Show
  • VTEM Image Show
  • VTEM Image Show
  • VTEM Image Show
Show Slideshow

Antalya Teomanpaşa Halı Yıkama

 

Teomanpaşa mahallesi ve çevrelerinde halı ve koltuk yıkatmak için bizi arayın . 0242 464 11 65. Antalya halı yıkama sektörünün en iyi hizmet standardını uygun fiyatlarla size sunuyoruz. Teomanpaşa ve civarında makina halısı yıkamanın metrekare fiyatını 5 tl den 3 tl ye indirdik. Üstelik aynı gün içerisinde halınızı evinizden alırız. ^tam gün bizde kalan halılarınız pırıl pırıl teslim edilir. Teslimat esnasında halılarınız kirlenmesin diye ambalajlanır

Şagi hlılarınız tiftiklenmeden keçeleşmeden yıkanır. Birçok komşunuzun "halılarımı aldılar bozdu getirdiler"yada  "Halılarım gönderdiğim gibi gelmiş heralde hiç ıslatmamışlar bile "şikayetlerini duymuşsunuzdur. Kendimize o kadar güveniyoruz ki %100 memnuniyet garantisi veriyoruz. Halılarınızı yıkattınız ama beğenmediniz paranızı iade ediyoruz.Evet yanlış duymadınız beğenmezseniz paranızı iade ediyoruz. 

teomanpaşa halı yıkama firması arayışına son veriyor. Bizimle çalışan müşterilerimizin yüzü gülyor. Senelerce bize halı yıkatanlar her defasında halılarının dahada güzel göründüğünü söylüyor. 

Teomanpaşa yorgan yıkama hizmetini de bizden alıyor. Pamuk yorgan, Yün yorgan, Elyaf yorgan, ve battaniyelerinizi hijyenik olarak yıkıyoruz. Bu örtülerde oluşan ter kokusu mayt bakteri mantar gibi şeyleri unutun. ' ayda birkere yorgan ve battaniyelerinizi yıkatın gönül rahatlığıyla uyuyun.

Halılarınızı yıkamaya bize verin geldiğinde gözlerinize inanamayacaksınız. Bazı müşterilerimiz bunlar bizim halılarmı ben yeni alınmış sandım diyor. Deneyin görün . Bize güvenen ve sürekli halısını bize yıkatan müşterilerimiz ısrarla başkalarına da tavsiye ediyor. Biz kapılarınıza etiket yapıştıran kapı firmalarından değiliz.

Bizim etiketimizi sağda solda gördünüzmü ? 

neden kapıya etiket yapıştıralımki. Orası babamızın malı değil. Reklam yapacağız diye sizin kapınızı neden kirletelim. Saygısızca kapımıza etiket yapıştıran firmalara haddini bildirin. Etiketçi firmlara boykot uygulayın. 

0242 464 11 65

0505 372 39 48

 
Background
Background Color
Background Image
 
le+ Antalya duygu halı yıkama 464 11 65 < Antalya halı yıkama ve koltuk temizle - duygu halı yıkama Antalya merkez ,serik ve manavgat ilçelerinde halı yıkama, koltuktemizleme, battaniye yıkama,yorgan yıkakma işi yapmaktadır google-site-verification: googlec32ad4c578319134.html