• VTEM Image Show
  • VTEM Image Show
  • VTEM Image Show
  • VTEM Image Show
Show Slideshow

Koltuklar mutlaka kirlenir. Bu  kaçınılmazdır. Lekelenen koltuk göze hoş görünmediğinden çare bulunur. Ama asıl önemli ve tehlikeli  olan genel kirlenmedir. Çünkü uzun süre kirlenen koltuklar rahatsız edecek şekle gelebilir.

Çocuklarımız parklarda oynar biz parkta otururuz  sonra koltuklarımıza otururuz. Otobüs ile yolculuk yapar sonra kanepemize otoruruz. Sinemada oturur sonra gelir evimizde oturma köşe takımımıza kuruluruz. Giydiğimiz pantolonu en fazla birkaç gün giyebilirken bununla temas eden koltuklarımız kirlenmezmi. Tabii ki kirlenir ve beirli bir periyotta yıkanması gerekir. 

Koltuk temizliği en çok ta çocuklar için gereklidir. Çocuklar ağızlarına ellerini götürürler ve elleri ıslanır. Islak elleri ile koltuklara dokunur. sizin toplu kullanım alanlarından taşıdığınız kirler şimdi çocuğun elinde. Az sonra ise tekrar elini ağzına götürür. Ne oldu gözümüzden sakındığımız bebeklerimiz hastalıkların tehditinde. Biliyorsunuzki mikroplar çok küçüktür ve çok azı bile hastalık yapabilir. 

Fener mahallesinde koltuk yıkatmak için duygu temizlik i seçin karlı çıkın Zamanla kirlenen güzelliğini kaybeden koltuklarınızı biz yeni gibi yapalım . koltuklarınızda temizlik ve hijyeni elde etmek için bizi arayın 464 11 65

Antibakteriyel ve iso belgeli deterjanlarımız sayesinde sadece temzilik değil hijyen de sağlıyoruz . Koltuklarınız eski parlaklığına kavuşacak. Tek yapmanız gereken bizi arayarak 1,5 saat kadar zaman ayırmak. Koltuk yıkama makinamızı getrilip yerinde koltuk yıkıyoruz. 

Üstelik bu hizmet çok uygun fiyata kampanya boyunca sadece 75 tl 

Koltuklarınız yıkandıktan sonra 2- 3 saat kadar kısa zamanda kuruyarak kullanıma hazır hale gelir. 

Fenet mahallesindeki çok sayıda abonemizden birisi olup anlaşarak belirli bir periyotta koltuklarınızı temizletip karlı çıkabilirsiniz. 

koltuklarınızı yıkattığınızda çok memnun kalacak ve başkalarınada tavsiye edeceksiniz.

Koltuk yıkama antalyada gittikçe daha da yaygınlaşmaktadır. Koltuk yıkamanın sağlık açısından önemi büyüktür. Pantolonumuzu birkaç gün arka arkaya giyemezken koltuklarımızı nasıl olurda temizletmeyiz. sonuçta koltuklarda kıyafetlerimize temas etmektedir. Kirli  koltuklar özellikle yaşlılar ve bebekler için tehlikelidir. Koltuklarımız ne kadar kirilyse o kadar tozujma oluşur. Bu tozlar solunum sistemi için risklidir.

Koltuk yıkatmak hiç bu kadar uygun olmamıştı.

Güzelolukta koltuk yıkama işişni biz yaparız. Kanepe yıkama, çekyat yıkama , salon takımı yıkama, oturma gurubu yıkama işlerinizi bize güvenebilirsiniz. 

Güzeloluk ta koltuk yıkama yaptıran müştterilerimiz o kadar memnun kalıyorki  başkalarınada tavsiıye ediyor. Şu sıralar guzeloluk tan koltuk yıkama konusunda çok fazla istek oluyor .Bizde yaptığımız işi birinci sınıf yapıyor tavsiye edenlerin yüzlerini kara çıkarmıyoruz

Koltuk yıkama yaptıranlar genelde koltuklarının yeni halini çok seviyorlar. Hatta koltuğunu atmayı düşünenler bile vazgeçiyor.

sizde güzeloluk ta koltuk tenizletmek için hemen arayın 464 11 65.                                         .

Bir evin temizliği koltuklarından belli olur. Misafirlerimizin bizim hakkımızdaki ilk düşüncelerini kultuklarımızın temizliği ve odamıuzın düzeni belirler. Nevarki misafir gelirken evimizi toparlasak bile koltuklarımız bizi rezil edebiliyor. Eskiden bunlar büyük sorunlar oluştururken artık çözüm çok kolay. Arayın bizi koltuklarınız ilk günkü gibi pırıl pırıl olsun 464-11-65 

çağlayanda koltuk yıkatmak artık çok kolay. Koltuk yıkama makinamızla evinize veya işyerinize geliyoruz, 1,5-2 gibi kısa bir sürede koltuklarınızı temizliyoruz. İlk defa koltuk yıkatan pekçok aile "şimdiye kadar neden yıkatmamışız" diyerek senede en az 1 kere koltuklatını yıkatacaklarını söylüyor. Çünkü makinadan çıkan kirlenmiş su insanı tiksindirmeye yetiyor. Sizde kirli koltuk çekyat ve kanepelerle yaşamak zorunda değilsiniz.

Koltuklarınız yıkandıktan sonra makinada biriken suyu gördüğünüzde çok şaşıracaksınız. Çünkü koltuklar açık renkli, bile olsa kiri belli etmeyen kumaşlardan yapılır. Ve yıkandığında bu kadar kirin koltuktaolduğuna inanamazsınız.

çağlayan koltuk yıkama yı duygu temizlik yaygınlaştırıyor. Koltuk ve çekyatlarını yıkadığımız memnun müşterilerimiz birbirlerine tavsiye ediyor.

Koltuk yıkama artık hayatımızın vazgeçilmez bir faaliyeti oluyor.  Lara koltuk yıkatma yı çok sevdi. Larada koltuk yıkama git gide dahada yaygınlaşıyor. Koltuk yıkatmanın rahatlığından ve konforundan sizde  yararlanın . 

Çoğu kirli lekeli çekyat kanepe ve koltuklar bizi başkalarından utandırır. Ama koltuklarımızın kirlenmesinin önüne geçmekmümkün değildir. Özellikle küçük çocukların koltukları kirletmesinin önüne geçmek mümkün değildir. Yemekyediği elleri ile siz farkında olmadan koltuklara dokunuverirler. Yada cips yedikleri elleri kayganlaşınca koltuğa silerler. siz farkettiğinizde iş işten geçmiştir. Ama genelde farkedemeyiz.

Çağırın gelelim. Biz koltuklarınızı 1,5 * 2 saat arasınsa temizlerlken sizde çayınızı yudumlayın. 355 43 74

Güzeloba'da koltuk yıkama bizim işimiz. Koltuk temizleme de yenilikçi ve kaliteli yöntemlerimizle hizmetinizdeyiz. Çalışmamız bittiğinde koltuklarınızı tanıyamayacaksınız. Koltuk yıkama makinemizden boşalttığımızda çok şaşıracak ve bizim koltuğummuz bu kadar kirlimiymiş diye soracaksınız. 

Güzeloba'da koltuk yıkama yaptığımız müşterilerimiz genellikle "Keşke daha önce koltuklarımı yıkatsaydım" diyorlar. Sizinde koltuğunuzu temizleyelim ve hayatınız daha ferah ve temiz olsun. Hemen arayın sizin ve bizim müsait olduğumuz zaman için randevü verelim. Gelip 1,5 2 saatte koltuklarınızı ilk günkü gibi yapalım. Güzelobada suet koltuk yada nubuk koltuklarınır varsa lekeleri sorun olmaktan çıkıyor. Duygu halı yıkama suet koltuk temizleme de yapmaktadır. Nubuk koltuk yıkama için müşteri temsilcimizden fiyat almanız gerekmektedir. Koltuk yıkama fiyatları bölümündeki fiyatlar standart kumaşlar için geçerlidir.

Koltuk yıkamada ilkbahar kampanyası.Kim kullanırsa kullansın koltuklar mutlaka kirlenir. Çünkü koltuklarımızla evimizdeki herşeyden daha çok birlikteyiz. Ve en çok o kirlenir. Nasılki kıyafetlerimiz kirlenir koltukla temasından dolayı koltuklarımızda kirlenir. Otobüs, okul, sinema cami vs gibi toplu kullanım alanlarında bol olarak bulunan kirler sağlığımızı tehdit eder.   İşte bu dış ortamlardan toplu alanlardan kirler kıyafetlerimiz aracığılığıyla yavaş yavaş koltuklara taşınır. Ve artık bebekler gibi hassas bünyeler de tehdit altındadır. Ne kadar dikkat etsekte çocuklarımız hastalıktan birtürlü kurtulmazlar. yapılması gereken tek şey belli periyotlarla koltukları yıkatmaktır. Tavsiyemiz 6 ay ı geçirmemektir.

guzelbag-hali-yikamaGüzelbağ kaliteli halı yıkama ve koltuk temizleme hizmetini Duygu halı temizleme den alıyor.Çünkü biz size değer veriyoruz. Dolayısılya halılarınıza da değer veriyoruz. Zaman zaman kapıda, pencerede, yerlerde halı yıkama reklamlarına raslarız. Ama hangisisine güvenmeli sorusunun ilk cevabı şu . Eğer firma kapımıza etiket yapıştırıyorsa kesinlikle güvenmemeli. Çünkü bu gün para kazanmak adına kapınıza direklere etiket yapıştırarak sizi temiz bir çevreden mahrum edenler yarın para kazanmak için neler yapar?

antalya-barbaros-hali-yikamaBarbaros mahllesi halı ve koltuk temizle hizmetimizi en yoğun verdiğimiz mahallelerdendir. Barbaros mahallesinde çok sayıda müşterimiz vardır. Kaliteden taviz vermeyen hizmet anlayışımız ve uygun fiyatlarımızla barbaros mahallesinin vazgeçilmez halı yıkama firması olmayı başardık . Başarımızda en büyük pay hizmetlerimizi beğenip diğer insanlarında faydalanması için tavsiye eden müşterilerimizdir. Sizde halılarınızı bize yıkattığınızda çok memnun kalacak daha sonra da sürekli bizi tercih edecek, hatta birçok kişiye de tavsiye edeceksiniz.

caglayan-hali-yikamaÇağlayan halı yıkama ve koltuk temizleme de kaliteyi bizimle yaşıyor. Çağlayan mahallesi en çok hizmet verdiğimiz mahalleler arasındadır. İş yerimiz çağlayan mahallesine yakın olduğundan kısa sürede halılarınızı alırız. Ve hızlı bir şekilde sizlere teslim ederiz. Çağlayan mahallesi halı yıkama ve koltuk temizleme işleri için bize yakın olmanın avantajını yaşıyor. 

Sayfa 1 / 12
Background
Background Color
Background Image
 
lisher" >Google+ Antalya duygu halı yıkama 464 11 65