• VTEM Image Show
  • VTEM Image Show
  • VTEM Image Show
  • VTEM Image Show
Show Slideshow

Antalya Battaniye Yıkama

antalyada-battaniye-yikamaAntalya'da battaniye kullalnımı fazladır. Bunun en büyük nedeni havaların çok soğuk olmadığından yorgan yerine battaniye kullanılmasıdır. Battaniye yorgana göre çok daha hafif ve kullanışlıdır. 

Battaniye kullanırken nevresim kullanılması uygundur. Zünkü battaniye yapısı itibariyle içerisine çok rahat toz ve kir alır.

Battaniyelerimi ne aralıkla yıkatmalıyım ?

Battaniyeler açık kullanılıyorsa mutlaka 1-2 ayda birkere yıkanmalıdır. Çünkü kimi zaman terleriz kimi zaman havadan ve diğer maddelerden battaniyemizizn tüyleri arasına yabancı maddeler girer.

Battaniye yıkama hizmeti sanıldığı kadar pahalı da değildir. Kampanya fiyatımız battaniye yıkama sadece 10 tl.

 

Battaniyemi kendim evde çamaşır makinesinde yıkayabilirmiyim?

Bazı battaniyelerimizi evde kendimizde makinede yıkayabiliriz. Ama bunun için battaniye bir kişilik olmalı ve fazlakalın olmamalıdır . Çamaşır makinası 7 kg ve üzeri olmalıdır. Çamaşır makinesinin en kısa proğramında 30-40 derecede yıkanabilir. Battaniyeyi zorla makinaya sığdırmaya çalışmayın bu haliyle zaten yıkamada olmaz. Makinaya battaniyelerinizi dürülmüş olarak koymayın.

Battaniye yıkarsam çamaşır makinesi bozuluırmu?

Böyle bir ihtimal herzaman var. Çünkü bu makinalar battaniye yıkamak amacıyla yapılmamış.Ayrıca makinanın üzerinde yazan kuru çamaşır kilosudur.

Background
Background Color
Background Image
 
ogle+ Antalya duygu halı yıkama 464 11 65 d> Antalya halı yıkama ve koltuk temizle - duygu halı yıkama Antalya merkez ,serik ve manavgat ilçelerinde halı yıkama, koltuktemizleme, battaniye yıkama,yorgan yıkakma işi yapmaktadır google-site-verification: googlec32ad4c578319134.html