• VTEM Image Show
  • VTEM Image Show
  • VTEM Image Show
  • VTEM Image Show
Show Slideshow

Antalya Merdiven Yıkama

 

Binalarımızın merdivenleri ve koridorlarının belirli aralıklarla temizlenmesi gerekir. Fakat genelde merdiven temizliği yapılırken yüzeysel bir temizlik yapılır. Paspas yapma toz ve kirlerin tamamen arındırılmasında başarısız bir yöntemdir. Çünkü paspas kirlenince kirli suyu tekrar su kabına sıkarız. Bu kirli suya paspas batırılıp zeminde gezdirilir. Bu sayede eskisinden temiz ama kesinlikle tertemiz olmayan yüzeyler elde edilir. 

Merdiven temizliğinde ikinci önemli konu trafiği az olan kızımların derinlemesine temizlenmesidir. Örneğin merdiven basamaklarının ayak değmeyen alın kızımları ve köşeler. Buralar genellikle eski ve köklenmiş kirlerle kaplıdır. Temizlik yapılsa bile buralar temizlenemediğinden kürli bir görüntü hala vardır. Firmamız bu alanlar için merdiven temizleme makinası kullanmakta ve diğer yerlerle aynı parlaklığı kazanmalarını sağlamaktadır.

Bina temizliklerinde merdiven, koridor, duvarlar,posta kutuları, cümle kapı, vebahçe mintıka temizlikleri yapılmaktadır. 

Duygu temizlik artık apartman merdiven temizliği hizmeti de vermektedir. Eğitimli personelimiz hijyenik ve derinlemesine temizlik yapar.Temizlikten sonra alanlarınız ter temiz olur ve mis gibi kokar.

Background
Background Color
Background Image
 
le+ Antalya duygu halı yıkama 464 11 65 < Antalya halı yıkama ve koltuk temizle - duygu halı yıkama Antalya merkez ,serik ve manavgat ilçelerinde halı yıkama, koltuktemizleme, battaniye yıkama,yorgan yıkakma işi yapmaktadır google-site-verification: googlec32ad4c578319134.html