• VTEM Image Show
  • VTEM Image Show
  • VTEM Image Show
  • VTEM Image Show
Show Slideshow

Antalya Yün Yorgan Yıkama

Yün yorgan yıkanırmı ?

İyi yapılmış bir yün yorgan dünyanın en iyi uyku aracıdır. Daha iyisi henüz yapılamadı . Yünün diğer elyaflardan farkını anlamak için neden yün ? adlı makalemizi okuyun. Ama iddia ediyoruz biz yıkadıktan sonra yorganlarınız ilk yapıldığı günkinden bile daha temiz ve hijyenik olur. Çünku yün yorganlar yapılmadan önce yıkanırken çoğunlukla deterjan 

kullanılmaz. Kullanılamamasını bir nedeni deterjanın yüne etki edip sertleştirmesi ve zamanla kırılıp toz gibi dökülmesidir. Diğerbir nedenide akar su gibi yerlerde iptidai şartlarla yün yıkama yapılmasıdır.

Yün yorganlar mutlaka 2 ayda bir kere yıkanladır. Duygu halı temizleme yorganlarınızı makul fiyata pırıl pırıl yıkar. Kar gibi yapıp teslim eder. 

Yün yorgan yıkanınca zarar görürmü ?

Evet görür. Piyasa malı harcıalem deterjanlarla yıkanırsa. Bilmeyen ustalar yıkarsa yün yorganlar sertleşerek etkilerini kaybeder. Yün parçacıkları kırılarak dökülür. Siz saçlarınızı deterjanla yıkamaya kalkarmısınız. Yün de saç gibi bir canlı organizmadır. Doğru yıkanırsa çok güzel yumuşar. Kötü yıkanırsa yıkanmadan öncekinden daha kötü olur.

Yün yorganlarınız 6 ph ında yumuşak yün deterjanı ile yıkanır. Her yorgan tek tek makinaya atıldığından kimsenin yorganı başkasınınki ile birlikte yıkanmaz.

 

Background
Background Color
Background Image
 
gle+ Antalya duygu halı yıkama 464 11 65 > Antalya halı yıkama ve koltuk temizle - duygu halı yıkama Antalya merkez ,serik ve manavgat ilçelerinde halı yıkama, koltuktemizleme, battaniye yıkama,yorgan yıkakma işi yapmaktadır google-site-verification: googlec32ad4c578319134.html