• VTEM Image Show
  • VTEM Image Show
  • VTEM Image Show
  • VTEM Image Show
Show Slideshow
Pazartesi, 31 Aralık 2012 15:23

Zafer Halı Yıkama

Yazan 
Öğeyi Oyla
(0 oy)

Sizi anlayan size en yakın halı yıkama fabrikasi biziz. Çünkü biz bir günlük değil sürekli müşteri ilkesini benimsedik. Bu yüzden sizlere en kaliteli hizmeti uygun fiyata vermeyi hedefliyoruz. Duygu halı temizleme sadece halı yıkama değil koltuk temizleme ve yorgan yıkama hizmeti de vermektedir. Uzman personelimiz nadir bulunan halılar dahil tüm halıları garantili olarak temizler.

Ücretsiz sevisimiz halılarınızı adreslerinizden alarak tekrar adresinize teslim eder. Zafer mahallesi halı yıkama işleriniz en kısa zamanda yapılır. artım hafta sonları açık halı yıkama firması aramanıza gerek kalmadı.Duygu halı yıkama akşamları ve Haftasonları da sizlere hizmet verir.

Bizim reklamımızı çevrenizde göremezsiniz. Posta kutunuzu apartman girişinizi broşurleri ile dolduran kapılarınıza saygısızca etiket yapıştıran firmalardan değiliz. Onlar gibi yapmıyor size ve çevrenize saygılıyız. En büyük reklamımız hizmetimizden memnun kalan müşterilerimizdir. Sizde bizimle çalıştığınızda çok memnun kalacak ve çevrenize de tavsiye edeceksiniz.

 

 

Anahtar kelimeler: Antalya halı yıkama, kepez halı yıkama, Zafer halı yıkama, zafer halı temizleme, zafer mahallesi halı yıkama, Zafer mahallaesi halı temizleme, zafer mahallesi yorgan yıkama, zafer pamuk yorgan, zafer yün yorgan yıkama, Zafer battaniye yıkama, çift kişilik battaniye, halı yıkama firmaları, halı yıkama fiyatları

 

Okunma 4925 defa Son Düzenlenme Pazar, 31 Mart 2013 18:45

Yorum Ekle

Gerekli olan (*) işaretli alanlara gerekli bilgileri girdiğinizden emin olun. HTML kod izni yoktur.

Background
Background Color
Background Image
 
" >Google+ Antalya duygu halı yıkama 464 11 65