• VTEM Image Show
  • VTEM Image Show
  • VTEM Image Show
  • VTEM Image Show
Show Slideshow

Güzelyurt Halı Yıkama

antalya-guzelyurt-hali-yikamaAntalya Güzelyurt halı yıkama firması arayışına Duygu halı yıkama son veriyor. Firmamız pınarlı da olduğu için güzelyurt a yoğun olarak çalışmaktayız. Antalyada halı yıkama konusunda en iyi firmalardan biriyiz.

Halılarınız halı yıkama makinasıyla yıkanır. Ve arkasından Halı sıkma makinasıyla sıkılır.Santifüj etkisi ile halılar  %95 oranında kurur.

Halılarınız kapalı kurutma yerimizde kurutulur. Halılarınız dış ortamın zararlı etkilerinden uzak olarak kurur. Güzelyurtta çevreniantalya-guzelyurt-pamuk-yorgan-yikamazden birilerinin halısını mutlaka yıkamışızdır.Güzelyurt abonelerimiz Antalya nın en iyi halı yıkama firmasının yakınında olmalarının avantajlarından yararlanıyorlar. Halıları çok kısa zamanda evlerinden alınır kısa bir sürede teslim edilir.  Bu güne kadar bize güvenen Güzelyurt sakinleri asla pişman olmadılar.

Güzelyurt mahallesinde pamuk ve yün yorganların yıkatılması artık çok kolay. Bu güne kadar pamuk yorgan yıkanmaz diye bilirdik. Çünkü ev ortamında pamuk yorgan yıkanamaz. Velev ki yıkansa bile sıkılamadığında hare kalır. Pamuk yorganAntalya-guzelyurt-yun-yorgan-yikama2

yıkanınca harita gibi olur. 

Antalya duygu halı yıkama yorganlarınızı kar gibi yapar. Üstelik yorgan ları çok makul bir fiyata yıkıyoruz. Antalya  yorgan yıkama rahatlığını duygu halı yıkama ile yaşıyor.

Antalya güzelyurt El dokuma halı yıkama da riske gerek yok Duygu halı yıkama her türlü el dokuma halılarınızı pırıl pırıl yıkar. ELdokuma halılar yumuşacık olur.

Antalya Güzelyurt koltuk yıkama işlerini yapan duygu halı yıkama her türlü koltuğu evlerinizde yıkar. Koltuklarınız kısa zamanda kurur.

Background
Background Color
Background Image
 
r" >Google+ Antalya duygu halı yıkama 464 11 65