• VTEM Image Show
  • VTEM Image Show
  • VTEM Image Show
  • VTEM Image Show
Show Slideshow

Aksu Halı Yıkama

Antalya-aksu-hali-yikamaAntalya Aksu halı yıkama sizlere en iyi halı yıkama hizmeti ni en uygun fiyatlarla veriyor. Halı yıkamaya halı satın alma kadar para ödeme dönemi bitti . Şimdi duygu halı temizleme ücretsiz servisiyle ceplerinizi yakmadan halı yıkama hizmeti veriyor. Halılarınız az da olsa bir kuruş ek ücret ödemeden halılarınızı yıkatırsınız.

Antalya Aksu halı temizleme koltuk temizleme ve yorgan temizleme aksu-yorgan-yikamahizmetlerinin üçünün bir arada bizden alabilirsiniz. uzman ve güleryüzlü personelimiz kapınıza kadar gelerek halılarınızı alır ve tekrar kapınıza kadar teslim eder.

Halı yıkama makinesi ile yıkanan halılarınız sıkma makinasına alınarak %95 oranında sudan arındırılır.Daha sonra kapalı kurutma alanımıza alınarak kurutulur. Halılarınız taşıma esnasında tekrar kirlenmemesi için ambalajlanarak teslim edilir.

Background
Background Color
Background Image
 
oogle+ Antalya duygu halı yıkama 464 11 65 ad> Antalya halı yıkama ve koltuk temizle - duygu halı yıkama Antalya merkez ,serik ve manavgat ilçelerinde halı yıkama, koltuktemizleme, battaniye yıkama,yorgan yıkakma işi yapmaktadır google-site-verification: googlec32ad4c578319134.html