• VTEM Image Show
  • VTEM Image Show
  • VTEM Image Show
  • VTEM Image Show
Show Slideshow

Evimi Su Bastı Ne Yapmalıyım

Öğeyi Oyla
(0 oy)

evimi-su-bastiMusluk açık kaldı evi su bastı ne yapmalıyım ?

İlk yapmanız gereken suyun tahliyesini gerçekleştirmektir. Bunu tek başınıza yapamıyorsanız bizi arayabilirsiniz. Su baskınlarında tahliye ve temizlik 

hizmetimiz vardır. 

Su basmalarında ilk yapılacak şey su dolması hala devam ediyorsa bunun önüne geçmektir. Örneğin temiz su borusu patlamışsa su akışı kesilir. Daha sonra evdeki su boşaltılır. Evdeki su boşaltıldıktan sonra zararların bertaraf edilmesi işlemleri başlar

su-baskiniEvimi su bastı halılarıma bişey olurmu ?

Su basmalarında halılara genelde hiçbirşey olmaz. Bir hafta ya kadar halıların su içinde kalmasında ortaya çıkacak sorunlar bizim tarafımızdan kolaylıkla çözülür.

El dokuması gibi renk verecek halılar varsa kesinlikle müdahale etmemek gerekir . Uzman olarak biz gelir sorunu çözeriz.

Evimi su bastı parkeler zarar görürmü ?

Su baskınlarında genelde parkeler tamamen kullanılamaz hale gelebilir. Su baskını yeniyse parkelerin sökülmesi durumunda bozulmasının önüne geçilebilir. Aksi taktirde üzerinde  su kalmasa bile altında kalan sular kısa zamanda parkeyi bozar. Sökülen parkeler kurumaya bırakılır.

Kanalizasyon suyu eve doldu ne yapmalıyım ?

Kanalizasyon suyu baskınlarında zararın kim tarafından karşılanacağı belirlenir. Genelde ev sahipleri kiracının masraflarını karşılar.Ama olayın meydana geliş şekline bağlı olarak zarar belediye veya sigorta tarafından da karşılanabilir.

temizlik sonuunda mekanlar mutlaka dezenfekte edilmelidir.

Okunma 3737 defa Son Düzenlenme Pazartesi, 01 Nisan 2013 18:00

Yorum Ekle

Gerekli olan (*) işaretli alanlara gerekli bilgileri girdiğinizden emin olun. HTML kod izni yoktur.

Background
Background Color
Background Image
 
r" >Google+ Antalya duygu halı yıkama 464 11 65